Kapsáře na postýlku

Výbornými pomocníky na udržení pořádku jsou naše kapsáře na postýlku. Do kapsiček lze uložit plenečky, přebalovací podložky, krémíky, vlhčené ubrousky, hřebínky, teploměr, plyšáčky, hračky, dudlíčky a další potřebné věcičky, které používáte každý den. Naše bavlněné kapsáře jsou vyplněné vatelínem pro lepší držení tvaru  a opatřené mašlemi pro snadné uvázání na postýlku nebo kamkoliv jinam. Kapsičky jsou šité ze dvou látek, aby byly pevnější a  jsou vypouklé, takže do nich můžete dát spoustu věcí. Díky mašlím je možné je přivázat na postýlku, na zarážku na postel pro větší děti, ale také klidně na příčky k zábradlí nebo na tyč na zeď. Jsou moc pěkné také jako ozdoba pokojíčku. 

Nabízené vzory kapsářků jsou skladem, pokud máte zájem o jiné vzory - vyberte z našeho e-shopu jakýkoliv vzor z ostatních výrobků, kontaktujte nás mailem nebo telefonicky a my vám potvrdíme, zda je vzor na skladě. Po domluvení objednávky, začínáme šít. Doba dodání bude cca 7-14 dní od odsouhlasení. Pokud potřebujete jiný rozměr kapsářku, kontaktujte nás a určitě se domluvíme individuálně. Možné také šít v kombinaci látky vaflovina, vše po domluvě.

Vyfocené kapsáře jsou velké! Malé kapsáře mají 6 kapsiček stejných - barevně různě rozložené.

Ke kapsářkům lze došít i mantinel, hnízdečko, zavinovačky, dekorační hvězdičky, košíčky, bavlněné tašky, přebalovací podložky bavlna+froté se zátěrem, obal na očkovací průkaz, plenkovníky, kosmetické taštičky. Více v ukázkách v sekci zakázková výroba (co nejdříve bude doplněna).

 

Velikost kapsářů:

Malý - šířka 48 cm x výška 55 cm, kapsář má 6 stejných kapsiček na ukládání věcí o velikosti cca 18x20 cm

Velký - šířka 57 cm x výška 65 cm, kapsář má dole 2 větší kapsičky o velikosti 30x26 cm a nahoře 3 menší kapsičky o velikosti cca 20x22 cm

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

800801
1800801

Značky

Položek k zobrazení: 2
Kapsář na postýlku hrošíci Kód: KPMH
Kapsář na postýlku ježek, zajíc Kód: KPMJZ