Náš příběh

Náš začátek se váže do doby, kdy nejstarší synek začal chodit do školky a dětem jsme měly pořídit kapsáře na náhradní oblečení a pytlíčky na pyžámka. Zašli jsme tedy do první galanterie, ale v její nabídce byly pouze dva kapsáře, které nám, jak po stránce praktické (nevhodná velikost, tvar a umístění kapes), ale i po stránce designové, nevyhovovaly, resp. vůbec neodpovídaly našim představám, a ani nám ani synkovi se moc nelíbily. Klasické stahovací bavlněné pytlíčky v nabídce vůbec neměli. Obešli jsme ještě pár obchodů, prohlédli internet, ale nic nás nezaujalo. Mezitím na nás ve školce už tlačili, že synek už opravdu musí mít kapsář a pytlíček na pyžámko.

Nezbývalo nám nic jiného, než se bez předchozích zkušeností, pokusit ušít takový kapsář, který by odpovídal nejen našim představám, ale hlavně aby se líbil synkovi. Sám si tedy vybral látku, z které ho chtěl ušít (želvičky).  Náš první kapsář a pytlíček byly tedy „želvičkové“ mceclip0-11. Kapsář i pytlíček slavily velký úspěch nejen u synka, ale i u ostatních dětí a jejich maminek, které se nás hned ptaly, kde jsme je sehnali, že takové nikde neviděly. Poté, co se dověděly, že jsme si je ušili sami, nás žádaly, abychom jim udělali také takový kapsář s pytlíčkem do designu. Pár maminek totiž místo toho, aby dětičkám pořídily kapsářky, které se jim nelíbily, raději nepořídily žádné a dětičky tudíž oblečení měly volně v přihrádce mceclip0-11. Toto nás samozřejmě velmi povzbudilo a pro pár našich známých a kamarádů jsme kapsáře a pytlíčky také ušili.

Obdobný scénář se opakoval, když jsme chtěli synkovi pořídit domů kapsářek na pyžámko, ale nikde jsme nemohli sehnat takový, který by se líbil jak jemu, tak i nám a byl by i ozdobou do pokojíčku. Po předešlé zkušenosti jsme se pustili do práce a vznikl tak náš první kapsářek nejen na pyžámko. Od té doby má pyžámko své místečko a nemusí se večer hledat.

Postupem času, kdy jsme šili pro známé a naše výrobky se líbily a byl o ně čím dál větší zájem, jsme se rozhodli šití více věnovat a začít tak příběh značky halikoboli. Od ušití prvního kapsáře a pytlíčku neustále rozšiřujeme sortiment, a to jak o nové designy, tak i nové výrobky, kde úročíme naše zkušenosti, potřeby dětí a jejich rodičů.

Po narození druhého synka jsme se zaměřili i na výrobky pro miminka (a jejich maminky), poněvadž tehdejší nabídka trhu nenaplňovala naše představy. Začali jsme první zavinovačkou a hnízdečkem pro miminko. Tento sortiment bude postupně do naší nabídky v e-shopu doplňován.

Po narození třetího synka jsme začali rozšiřovat náš sortiment o nové věci jako jsou ručníčky, bryndáčky, nepromokavé podložky a další. Postupem času jsme zjišťovali, co by šlo vylepšit, čeho se vůbec nedostává, jiné nám nepřišlo tak praktické. Nyní zase dostáváme podněty, že by šlo něco udělat jinak nebo návrhy na nové designy, takže se pouštíme do úprav, či úplně něčeho nového jako jsou například pastelkovníky, které naši kluci rádi využívají a my jsme spokojení, protože je konečně pořádek v pastelkách mceclip0-11.

Od ušití prvního kapsáře již uplynulo pár let, ale stále nás baví vymýšlet nové věci, vylepšovat ty současné, ale hlavně dělat radost dětem, aby stále měly úsměv na tváři. Všechny výrobky šijeme s láskou, protože nás baví dělat radost nejen dětem, ale i jejich rodičům.