Tašky do kabelky

Pryč s igelitovými taškami! Naše tašky do kabelky jsou praktické, mají jedinečný design a navíc jsou ekologické i ekonomické, díky jejich opakovatelnému použití. Látkové tašky mají široké využití. 

Tašky se hodí na nákup, na převoz různých věcí, na cesty, výborné jsou rovněž i na výlety s dětmi, kdy potřebujete vzít například svačinku nebo náhradní věcičky na převlečení. Tašky můžete využít například také na dárky. Tašky jsou pevné, designově a střihově mnohem hezčí než klasické igelitové tašky. Jejich používáním navíc šetříte životní prostředí! Zapomeňte tedy na igelitové tašky a vyberte si z naší nabídky látkových tašek do kabelky. U tašek je rozšířené dno, aby se do nich vešlo více věcí.

Naše tašky do kabelky lze složit do malého rozměru a zapnout na patentek. Krásně se vejdou do každé kabelky či batůžku a nezaberou moc místa. Tašku máte vždy po ruce. Je to krásný a praktický dárek pro každého. Tašky do kabelky nabízíme buď s dlouhými uchy, takže je můžete pohodlně dát přes rameno nebo klasicky s krátkými uchy.

Velikost tašky je 45x36 cm.

 

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Cena

340341
1340341

Značky

Položek k zobrazení: 11
Taška do kabelky vlčí máky Kód: TKKVM
Taška do kabelky fialoví motýlci Kód: TKKFM
Taška do kabelky trojúhelníky Kód: TKKT
Taška do kabelky koně Kód: TKKK
Taška do kabelky sbírka motýlů Kód: TKKSM
Taška do kabelky srdíčka na šedé Kód: TKKSS
Taška do kabelky velká srdce Kód: TKKVS
Taška do kabelky červená srdíčka Kód: TKKCR
Taška do kabelky holka kluk Kód: TKKHK