Nepromokavé podložky

Látkové přebalovací podložky jsou nezbytnou součástí výbavičky pro vaše miminko, ale mají i širší využití. Tyto podložky jsou velmi praktické díky jejich opakovanému použití, kdy se ušetří jak mnoho zbytečného odpadu, tak i peněz, přestože mají stejné využití jako jednorázové podložky. Jsou tedy nejen ekonomické, protože se dají opětovně prát, ale zároveň i šetrné k životnímu prostředí. Podložky můžete použít doma při přebalování miminka, výborné jsou na cestách do kočárku, do poradny k lékaři i jako hrací podložky, když chcete nechat děťátko vyvětrat bez plenky. Vhodné jsou také do autosedačky či na deku, když děťátko učíte bez plenek a při mnoha dalších aktivitách. Případné nehody velmi dobře absorbují a nepropustí. 

Je nutné správně zvolit, jaký typ přebalovací podložky k jakému účelu využít. Každá z přebalovacích podložek má specifické vlastnosti a hodí se tedy k jiným účelů.

Nabízíme tyto typy nepromokavých podložek:

Podložky kočárkovina+fleece

Podložky PUL+froté

Aby nedošlo k vážnému zranění či smrti dítěte, nikdy nenechávejte na přebalovací podložce dítě bez dozoru, vždy je nutný dohled dospělé osoby. Používejte přebalovací podložky jen k tomu účelu, ke kterému jsou určeny. Jejich nesprávné použití může způsobit vážné zranění či smrt dítěte. Nikdy dítě v přebalovací podložce nepřenášejte, hrozí nebezpečí pádu.

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem

Cena

579639
1579639

Značky

Položek k zobrazení: 25
Podložka kočárkovina bordó Kód: PPKM13
Podložka kočárkovina liška
Tip
Kód: PPKM9
Podložka kočárkovina malá kytička Kód: PPKM10
Podložka kočárkovina robot Kód: PPKM7
Podložka kočárkovina růže Kód: PPKM4
Podložka kočárkovina srnka Kód: PPKM3
Podložka kočárkovina trojúhelník Kód: PPKM11
Podložka kočárkovina vláček
Tip
Kód: PPKM5
Podložka kočárkovina zelená Kód: PPKM14
Podložka kočárkovina zvířátko Kód: PPKM6
Podložka kočárkovina žlutá Kód: PPKM12
celý nová
od 599 Kč
Kód: PPPM3
Nahoru
Další produkty