O nás

Halikoboli je česká rodinná firma, která volně navazuje na tradici Českého textilního průmyslu a jeho světového věhlasu. Veškeré výrobky, které nabízíme, si sami navrhujeme a šijeme, resp. šijí s láskou české švadleny. Jsme náležitě hrdí na to, že všechny naše výrobky se šijí v České republice. Věnujeme velikou pozornost nejen kvalitě šití, ale i designu a důkladné střihové přípravě. Veškeré materiály, ze kterých vyrábíme naše výrobky, nakupujeme pouze v české republice a jsou atestovány pro děti do tří let.

Nejdůležitější je pro nás spokojenost zákazníků, ať už jde o ty nejmenší či jejich rodiče. U všech výrobků klademe důraz na kvalitu zpracování, materiál, detail, abyste se na ně mohli 100% spolehnout. U našich výrobků nám jde nejen o jejich kvalitu, funkčnost a design, ale i o jejich „smysl“ a praktické využití. Většinu našich výrobků jsme nejdříve testovali na vlastních dětech a dětech známých, případně jejich maminkách, abychom vybrali opravdu jen ty, které jsou praktické, mají pro vás využití a jsou příjemné, a to hlavně dětem. Při výrobě se snažíme co nejméně zatěžovat životní prostředí a zanechávat co možná nejmenší ekologickou stopu. Plně se hlásíme k respektování principů fair trade.

Každý náš výrobek je díky ručnímu šití originál. Dbáme na klientský servis a snažíme se zabývat všemi náměty, podněty a připomínkami. Naše výrobky dodáváme jak maminkách a jejich princeznám a princům, tak i velkoobchodům.

Nákupem našich výrobků nejenže nakupujete český výrobek, ale zároveň i podporujete českou výrobu.

Stávajícím zákazníkům děkujeme za jejich přízeň, které si velmi vážíme a všem budoucím přejeme spoustu radosti z používání našich výrobků.