Podložka froté se zátěrem na přání zákazníka

Neohodnoceno

Na podložku froté se zátěrem na přání si můžete zvolit jakýkoliv motiv bavlny z našeho e-shopu a zadat do poznámky, froté se zátěrem poté doplníme dle dostupnosti na skladě. Můžete si ověřit dostupnost látky na telefonu 725 584 836 nebo emailu info@halikoboli.cz. Můžete tak ladit například s plenkovníky, zavinovačkami a dalšími věcmi s naší nabídky :-)

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: PPFZMP PPFZVP Zvolte variantu
310 Kč 350 Kč od 310 Kč
Podložka froté se zátěrem na přání zákazníka
Neohodnoceno

Pokud potřebujete podložku co nejvíce složit, můžete využít podložku s froté se zátěrem a bavlnou, kterou složíte třeba i do plenkovníku, protože oba materiály jsou velmi tenké. Je vhodná na doma i na cesty i například jako nepropustná podložka do postýlky nebo do kočárku. Podložka je nepropustná a můžete ji ladit s dalšími doplňky pro miminko díky designové bavlně. 

  • originální design
  • vlastní návrh
  • ruční výroba
  • česká výroba
  • otestováno našimi třemi kluky a jejich kamarády 

Rozměry:

Malé - 60x45

Velké - 70x50

Materiál:

Rub: Designová bavlna - 100% bavlna

Líc: Bavlněné froté s polyuretanovým zátěrem – 80% bavlna, 20% polyuretan (Gramáž:150 - 170 g/m²)

Údržba:

 

Materiály použité na výrobu všech nepromokavých podložek jsou vhodné pro děti do tří let (certifikát Öko-Tex Standard 100, třídy I).
Odstíny zobrazovaných barev se mohou mírně lišit dle typu monitoru a nastavení barev.

Směr a rozmístění vzoru na zboží se může oproti zobrazení lišit.

Aby nedošlo k vážnému zranění či smrti dítěte, nikdy nenechávejte na přebalovací podložce dítě bez dozoru, vždy je nutný dohled dospělé osoby. Používejte přebalovací podložky jen k tomu účelu, ke kterému jsou určeny. Jejich nesprávné použití může způsobit vážné zranění či smrt dítěte. Nikdy dítě v přebalovací podložce nepřenášejte, hrozí nebezpečí pádu.